Sari la conținut

Street Delivery, festival pe străzile Iașiului în perioada 12-14 iunie

VINERI | 12 IUNIE 2015

15:00-21:00 Adrian Serghie Conștientizarea resurselor risipite

15:00-22:00 NEA Co-Lateral

15:00-22:00 Dragos Grafo Face(A)Book

16:00-20:00 Caramel Frames FOREVERLAND

15:00-17:00 AIESEC Global Citizen

15:00-17:00 Suportis Atelier Green Spirit

17:00-22:00 Go Forward Coaching /Synergy Romania Slacklining

17:00-17:35 Sedinta de coaching individuala

18:00-18:35 Sedinta de coaching individuala

19:00-19:35 Sedinta de coaching individuala

20:00-22:00 Limbo

15:00-20:00 Asociația Re-Mind Center Atelier de Ludotecă

15:00-20:00 Mind Lab

15:00-20:00 CTS Corner Inchidem strada cu Kendama

15:00-20:00 Mai Bine Informeaza[-te]! Disemineaza! Actioneaza!

15:00-20:00 Creative Seed Make a Dream Come True Wall

15:00-20:00 Pro Hunter Events Tir cu arcul & Airsoft

15:00-22:00 Klipa Creativ Pozitiv Flori Urbane

15:00-22:00 Mihai Filip Stancescu Light of Sun Art - instalatie

16:00-20:00 Centrul Local "Sf.Anton" Iasi La Gulguț

16:00-20:00 Clubul Creatorilor si Meru Designul este de interes social

16:00-20:00 Mai Bine Atelier pentru Biciclete, Oameni si Pamant

16:00-20:00 Noaptea Cercetatorilor Do you speak science

19:00-21:00 Ascend Edges Parkour

19:00-21:00 Noua Acropola Raspunsuri filosofice la probleme actuale

19:00-21:00 Cutia cu idei

19:00-21:00 Idei pentru o lume mai buna

19:00-21:00 Cinci minute de filosofie

19:00-21:00 Ruleta virtutilor

15:00-18:00 Mihaela Lungu Obiecte pierdute

15:00-19:00 Piața Publică Orașul pe care ni-l dorim

15:00-22:00 C.O.N.TOUR Impletim povesti colorate

15:00-22:00 Sebastian Rosca Creat3D

15:00-21:00 Upside Down Upside Down

15:00-22:00 iVELO iVelo

15:00-22:00 Tag the sun Hamace cazute din cer

15:00-22:00 ASAI Pavilion intrare

15:00-22:00 Lex Hobby Store Boardgames

Program scenă

17.00 – 18.00 Damage [Iasi] DJ set

19.00 – 19.45 SIBTR [Iasi] DJ set

20.00 – 21.00 Fine It's Pink [Iasi] live

21.00 – 22.00 Crowd Control [Bucuresti] live

22.00 – 23.00 Temple Invisible [Bucuresti] live

SÂMBATĂ | 13 IUNIE 2015

12:00-14:00 AIESEC Global Citizen

12:00-15:00 Asociatia Himawari Workshop Manga

15:00-17:00 Workshop Origami

14:00-20:00 Workshop Jocuri Japoneze - Shogi, Hanafuda Go

12:00-17:00 Suportis Atelier Green Spirit

12:00-12:30 Centrul Cultural German Die Neandertaler

14:00-14:30 Die Neandertaler

16:00-16:30 Die Neandertaler

12:00-19:00 Piața Publică Orașul pe care ni-l dorim

12:00-20:00 Asociația Re-Mind Center Atelier de Ludotecă

12:00-20:00 Mind Lab

12:00-20:00 Creative Seed Make a Dream Come True Wall

12:00-20:00 Pro Hunter Events Tir cu arcul & Airsoft

12:00-20:00 Mai Bine Informeaza[-te]! Disemineaza! Actioneaza!

12:00-20:00 Hackerspace Iasi Hacking Planet Earth

12:00-20:00 Caramel Frames FOREVERLAND

12:00-21:00 Upside Down Upside Down

12:00-21:00 Noua Acropola Raspunsuri filosofice la probleme actuale

12:00-21:00 Cutia cu idei

12:00-21:00 Idei pentru o lume mai buna

12:00-21:00 Cinci minute de filosofie

12:00-21:00 Ruleta virtutilor

12:00-21:00 Adrian Serghie Conștientizarea resurselor risipite

12:00-22:00 Klipa Creativ Pozitiv Flori Urbane

12:00-22:00 Lex Hobby Store Boardgames

12:00-22:00 Mihai Filip Stancescu Light of Sun Art - instalatie

12:00-22:00 iVELO iVelo

12:00-22:00 Tag The Sun Hamace cazute din cer

12:00-22:00 ASAI Pavilion intrare

12:00-22:00 NEA Co-Lateral

12:00-22:00 Sebastian Rosca Creat3D

12:00-22:00 Dragos Grafo Face(A)Book

13:00-13:35 Go Forward Coaching /Synergy Romania Sedinta de coaching individuala

14:00-14:35 Sedinta de coaching individuala

15:00-15:35 Sedinta de coaching individuala

17:00-17:30 Jocuri de improvizatie pentru copii

18:00-18:25 Prioritizare prin desen

19:00 Limbo for life

13:00-16:00 CTS Corner & Edukid Inchidem strada cu Kendama

14:00-18:00 Mihaela Lungu Obiecte pierdute

14:00-22:00 C.O.N.TOUR Impletim povesti colorate

16:00-20:00 Centrul Local "Sf.Anton" Iasi La Gulguț

16:00-20:00 Clubul Creatorilor si Meru Designul este de interes social

16:00-20:00 Mai Bine Atelier pentru Biciclete, Oameni si Pamant

16:00-20:00 Noaptea Cercetatorilor Do you speak science

16:00-22:00 OnGoing Iti poti mentine echilibru? Competite de sarit coarda

16:00-22:00 Coaching cu copii prin desen

16:00-20:00 Sound Art Studio Workshop muzical

17:00-22:00 Asociatia Tango Iasi Tango Delivery

19:00-21:00 Ascend Edges Parkour

Program scenă

12:30 – 14:00 Offcenter [Iasi] DJ set

14:30 – 16:00 Summer Vibes [Iasi] DJ set

19:00 – 20:00 9 Ani Lumina [Iasi] live

20:15 – 21:30 Theory of mind [Cluj-Napoca] live

21:45 – 23:00 Tony Baboon [Bucuresti] live

DUMINICĂ | 14 IUNIE 2015

12:00-12:30 Centrul Cultural German Die Neandertaler

14:00-14:30 Die Neandertaler

16:00-16:30 Die Neandertaler

12:00-14:00 AIESEC Global Citizen

12:00-17:00 Suportis Atelier Green Spirit

12:00-17:00 Caramel Frames FOREVERLAND

12:00-18:00 Hackerspace Iasi Hacking Planet Earth

12:00-19:00 Piața Publică Orașul pe care ni-l dorim

12:00-20:00 Mai Bine Informeaza[-te]! Disemineaza! Actioneaza!

12:00-20:00 Creative Seed Make a Dream Come True Wall

12:00-20:00 Asociația Re-Mind Center Atelier de Ludotecă

12:00-20:00 Mind Lab

12:00-21:00 Adrian Serghie Conștientizarea resurselor risipite

12:00-21:00 Upside Down Upside Down

12:00-22:00 iVELO iVelo

12:00-22:00 Tag the sun Hamace cazute din cer

12:00-22:00 Dragos Grafo Face(A)Book

12:00-22:00 Sebastian Rosca Creat3D

12:00-22:00 Klipa Creativ Pozitiv Flori Urbane

12:00-22:00 Mihai Filip Stancescu Light of Sun Art - instalatie

12:00-22:00 ASAI Pavilion intrare

12:00-22:00 NEA Co-Lateral

13:00-13:35 Go Forward Coaching /Synergy Romania Sedinta de coaching individuala

14:00-14:35 Sedinta de coaching individuala

15:00-15:35 Sedinta de coaching individuala

17:00-17:30 Jocuri de improvizatie pentru copii

17:00-22:00 Slacklining

18:00-18:25 Prioritizare prin desen

19:00 Limbo for life

13:00-16:00 CTS Corner & Edukid Inchidem strada cu Kendama

14:00-18:00 Mihaela Lungu Obiecte pierdute

14:00-22:00 C.O.N.TOUR Impletim povesti colorate

16:00-20:00 Centrul Local "Sf.Anton" Iasi La Gulguț

16:00-20:00 Sound Art Studio Workshop muzical

16:00-20:00 Clubul Creatorilor si Meru Designul este de interes social

16:00-20:00 Mai Bine Atelier pentru Biciclete, Oameni si Pamant

16:00-20:00 Noaptea Cercetatorilor Do you speak science

16:00-22:00 OnGoing Iti poti mentine echilibru? Competite de sarit coarda

16:00-22:00 Coaching cu copii prin desen

17:00-22:00 Asociatia Tango Iasi Tango Delivery

12:00-21:00 Noua Acropola Raspunsuri filosofice la probleme actuale

12:00-21:00 Cutia cu idei

12:00-21:00 Idei pentru o lume mai buna

12:00-21:00 Cinci minute de filosofie

12:00-21:00 Ruleta virtutilor

19:00-21:00 Ascend Edges Parkour

Program scenă

12:30 – 14:00 Maria Magdalena [Iasi] DJ set

14:30 – 16:00 Logical Elements & Shivay [Iasi] DJ set

16:30 – 17:30 Evolve Dubz [Iasi] DJ set

17:30 – 18:30 Keeble [Iasi] DJ set

18:30 – 19:30 Andrew Red Hand [Iasi] DJ set

20:00 – 21:00 George and The Bad Habits [Iasi] live

21:00 – 22:00 Thrills [Iasi] live

22:00 – 23:00 Rappa Muffin [Iasi] live