De la agonie la extaz şi înapoi. Fanii Stelei au urmărit meciul cu Chelsea în Centrul Vechi

1503 20fani 20steaua-54930

Suporterii stelişiti au trăit cu maximă intensitate fiecare moment al partidei. Dacă la finalul primei reprize, când tabela de marcaj indica 1-1, starea de spirit era foarte bună, fanii au trecut rapid de la extaz la agonie, când Chelsea a marcat două goluri în poarta lui Tătăruşanu.

Chiar dacă meciul nu s-a terminat în favoarea echipei conduse de Reghecampf, suporterii sunt mulţumiţi că jucătorii s-au ridicat la nivelul adversarilor.

Fanii au trecut repede peste amărăciunea produsă de eliminare, şi s-au consolat cu faptul că Steaua este foarte aproape de titlu, astfel că în sezonul viitor îşi vor putea vedea favoriţii în Liga Campionilor.

Tragerile la sorţi a meciurilor din sferturile de finală din Europa League şi Champions League vor avea loc astăzi şi vor fi transmise în direct de Digi Sport 1.