Cei cinci pui de vulpe au fost salvați și hrăniți și vor fi eliberați peste câteva luni. Foto: Captură Digi24
Cinci pui de vulpe au primit o nouă șansă, după ce mama lor a fost călcată de mașină, în Turcia. Ei au fost preluați de un centru de reabilitare a animalelor sălbatice.