Mingi noi, în tenisul de masă Data publicării: 21.07.2014 13:18 Adaugă Digi24 ca sursă preferată în Google Românca Eliza Samara şi-a comandat deja 250 de mingii de la unicul producător din China, pe care a plătit 300 de euro.Nu numai Eliza, mai mulţi jucători de tenis de masă sunt nemulţumiţi de noile mingi care ar putea face ca forţa să primeze în faţa talentului.Primul concurs internaţional după această schimbare va avea loc în luna august, în Belarus.reporter: Tudorel Eneoperator: Matei Ghioceditor web: Anca Medrea Etichete: tenis federatie noi samara mingi celluloid Urmărește știrile Digi24.ro și pe Google News Top Citite 1 Ucraina a pierdut controlul a patru drone, una s-a autodetonat în Portul Constanța... 2 Prima reacție a lui Sorin Grindeanu după desemnarea lui Eugen Tomac pentru funcția de... 3 Prima reacție a Rusiei după explozia din Portul Constanța: Ambasada de la București... 4 Consilierul militar al liderului suprem iranian Mojtaba Khamenei îi cere lui Trump 24 de... 5 Nicușor Dan a desemnat premierul. Eugen Tomac: Voi prezenta Parlamentului un guvern...