Video Vulpe filmată traversând pe „zebră” și pe culoarea verde a semaforului, în Capitală

Data publicării:
vulpe

Imagini inedite în Capitală, cu o vulpe care „traversează regulamentar” un bulevard aglomerat din sectorul 2 al Capitalei.

Un șofer a surprins vulpea traversând bulevardul Mihai Bravu, în zona intersecției Dimitrov, seara, când traficul nu era așa aglomerat.

În imagini se vede cum animalul sălbatic traversează bulevardul în fugă, dar pe trecerea de pietoni și pe culoarea verde a semaforului.

Filmarea a fost trimisă pe numărul de Whatsapp al redacției, 0771 100 304.

 

 

Editor : D.C.

Urmărește știrile Digi24.ro și pe Google News

Partenerii noștri
Playtech
Cât este pensia alimentară, în 2025? Calcul exact
Digi FM
VIRAL O concurentă la Miss a uimit cu un moment neașteptat de death metal. Aranjată ca o păpușă, a avut o...
Pro FM
Katy Perry pare să vorbească despre despărțirea de Orlando Bloom, într-o piesă lansată recent: „Jur pe...
Film Now
Pamela Anderson, declarații explozive despre Sylvester Stallone: ”Mi-a oferit un apartament și o mașină ca să...
Adevarul
Cum au vrut ungurii și rușii să pună mâna pe teritoriile românești folosindu-se de istorie. „Dacia Mare”, un...
Newsweek
Pensia specială: 25.400 lei, pensia limită vârstă: 3.100 lei, pensia invaliditate: 1.100. De unde diferențele?
Digi FM
VIRAL O concurentă la Miss a uimit cu un moment neașteptat de death metal. Aranjată ca o păpușă, a avut o...
Digi World
Secretul pentru o omletă perfectă, dezvăluit de un chef cu stea Michelin: „Trei ouă, nu patru și niciodată...
Digi Animal World
Și-au lăsat câinii la un hotel în ziua nunții, dar când s-au întors acasă au avut parte de o surpriză. Ce...
Film Now
Brad Pitt are o listă „neagră” a starurilor cu care nu va mai lucra niciodată. Cine sunt însă actrițele lui...
UTV
O mănăstire veche de 400 de ani a fost vândută la prețul unei pizza. Noul proprietar vrea să o transforme...