Sari la conținut

Programul Jocurilor Olimpice de iarnă de la Soci

Joi, 6 februarie

10.00 - 16.40 - Snowboard - Slopestyle Masculin + Feminin - calificări

18.00 - 18. 45 - Freestyle - schi acrobatic pe teren accidentat – calificări

19.30-22.55 - Patinaj artistic - Proba pe echipe: program scurt masculin + program scurt perechi

Vineri, 7 februarie

20.00-23.00 - Ceremonia de deschidere

Sâmbătă, 7 februarie - vor fi decernate cinci titluri olimpice

09.30-11.10 - Snowboard - Slopestyle masculin - calificări

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă - Tur preliminar: SUA - Finlanda

12.45-13.55 - Snowboard - Slopestyle masculin - Finala

14.00-15.05 - Schi fond - Skiathlon feminin - Finala

15.30-18.25 - Patinaj viteză - 5000 metri masculin - Finala

17.00-19.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Tur preliminar: Canada - Elveţia

18.00-18.30 - Freestyle - schi acrobatic pe teren accidentat feminin - calificări

18.30-20.20 - Biatlon - Sprint masculin (10 km) - Finala

18.30-23.05 - Patinaj artistic - Probe pe echipe - program scurt dans + program scurt feminin + program liber perechi

18.30-22.05 - Sanie - Individual masculin - Manăele 1 şi 2

20.30-21.35 - Sărituri cu schiurile - Trambulină normală masculin

22.00-23.35 - Freestyle - schi acrobatic pe teren accidentat feminin - Finala

Duminică, 9 februarie - vor fi decernate şapte titluri olimpice

10.30-11.40 - Snowboard - Slopestyle feminin - calificări

11.00-13.10 - Schi alpin - coborâre masculin - Finala

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Suedia - Japonia

13.15-14.25 - Snowboard : Slopestyle feminin - Finala

14.00-15.05 - Schi fond - Skiathlon masculin - Finala

15.30-17.35 - Patinaj viteză - 3.000 metri feminin - Finala

17.00-19.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Rusia - Germania

18.30-20.20 - Biatlon - Sprint feminin (7,5 km) - Finala

18.30-22.25 - Sanie - Individual masculin - Manşele 3 şi 4 - Finala

19.00-22.10 - Patinaj artistic - Proba pe echipe - program liber masculin, program liber feminin, program liber dans - Finala

21.30-23.15 - Sărituri cu schiurile - Trambulină normală masculin - Finala

Luni, 10 februarie - vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling masculin - primul tur: Rusia - Marea Britanie, Elveţia - Suedia, Danemarca - China, Germania - Canada

11.00-12.30 - Schi alpin - Supercombinata feminin: coborâre

13.45-16.35 - Short-track : 1500 masculin Finala, 500 metri feminin, calificări, ştafeta de 3.00 metri feminin calificări

14.00-16.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Tur preliminar: SUA - Elveţia

14.00-17.00 - Curling feminin - primul tur: China - Canada, Elveţia - SUA, Suedia - Marea Britanie, Rusia - Danemarca

15.00-16.10 - Schi alpin - Supercombinata feminin: slalom - Finala

17.00-20.25 - Patinaj viteză - 500 metri masculin - Finala

18.00-19.20 - Freestyle - schi acrobatic pe teren accidentat masculin - calificări

18.45-21.40 - Sanie - Individual feminin - Manşele 1 şi 2

19.00-20.20 - Biatlon - Urmărire masculin (12,5 km) - Finala

19.00-21.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Finlanda - Canada

19.00-22.00 - Curling masculin - primul tur: SUA - Norvegia, Danemarca - Rusia, Canada - Elveţia, Suedia - Marea Britanie

22.00-23.35 - Freestyle - schi acrobatic pe teren accidentat masculin - Finala

Marţi, 11 februarie - vor fi decernate opt titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling D - feminin - primul tur: Elveţia - Danemarca, Suedia - Canada, Rusia - SUA, Coreea de Sud - Japonia

10.00-11.25 - Freestyle - Slopestyle feminin - calificări

13.00-14.05 - Freestyle - Slopestyle feminin - Finalah

14.00-14.50 - Schi fond - Sprint (liber) masculin + feminin - calificări

14.00-16.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Germania - Suedia

14.00-17.00 - Curling, masculin, primul tur: Canada - Suedia, SUA - China, Marea Britanie - Germania, Norvegia - Rusia

14.00-17.05 - Snowboard - Half-pipe masculin - calificări

16.00-17.50 - Schi fond - Sprint (liber) masculin+feminin - Finala masculin + feminin

16.45-20.00 - Patinaj viteză - 500 metri feminin - Finala

18.30-21.45 - Sanie - Individual feminin - Finala

19.00-20.00 - Snowboard - Half-pipe masculin - turul doi

19.00-20.20 - Biatlon - Urmărire feminin (10 km) - Finala

19.00-22.25 - Patinaj artistic - perechi - programul scurt

19.00-21.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Rusia - Japonica

19.00-22.00 - Curling feminin - primul tur: Marea Britanie - SUA, Coreea de Sud- Elveţia, Danemarca - Japonia, China - Rusia

21.30-22.35 - Snowboard - Half-pipe masculin - Finala

21.30-23.05 - Sărituri cu schiurile feminin - trambulină normală - Finala

Miercuri, 12 februarie - vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling masculin - primul tur: Danemarca - SUA, Norvegia - Germania, China - Elveţia

11.00-13.10 - Schi alpin - Coborâre feminin - Finala

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Elveţia - Finlanda

13.30-14.20 - Combinata nordică- Trambulină normală: sărituri

14.00-17.00 - Curling feminin - primul tur: Japonia - Rusia, SUA - China, Coreea de Sud - Suedia, Canada - Marea Britanie

14.00-17.05 - Snowboard - Half-pipe feminin - calificări feminin

16.30-17.15 - Combinată nordică - Trambulină normală: 10 km - Finala

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Canada - SUA

18.00-19.40 - Patinaj viteză - 1000 m masculin - Finala

18.15-20.35 - Sanie - Dublu - Finala

19.00-20.00 - Snowboard - Half-pipe feminin - turul doi

19.00-22.00 - Curling masculin - primul tur - Germania -China, Elveţia - Marea Britanie, Rusia - Canada, Danemarca - Suedia

19.45-23.00 - Patinaj artistic - Perechi - Finala

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Cehia - Suedia

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - tur preliminar: Letonia - Elveţia

21.30-22.35 - Snowboard - Half-pipe feminin - Finala

Joi, 13 februarie - voi fi acordate şase titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling feminin - primul tur - Canada - Danemarca, China - Marea Britnie, Elveţia - Suedia

10.15-12.00 - Freestyle - Slopestyle masculin - Calificări

11.30-13.20 - Skeleton feminin - Manşele 1 şi 2

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - tur preliminar: Finlanda - Austria

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - tur preliminar: Japonia - Germania

13.30-14.40 - Freestyle - Slopestyle masculin - Finala

14.00-16.30 - Short-track - 500 metri feminin - Finala - 1000 metri masculin calificări, ştafeta 5000 metri calificări

14.00-15.40 - Schi fond - 10 km clasic feminin - Finala

14.00-17.00 - Curling masculin - primul tur: Elveţia - Rusia, Canada - Danemarca, Norvegia - Suedia, Marea Britanie - SUA 

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - tur preliminar: Rusia - Slovenia 

16.30.-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - tur preliminar: Slovacia - SUA

18.00-20.20 - Biatlon - 20 km individual masculin - Finala

18.00-19.40 - Patinaj viteză - 1000 metri feminin - Finala

19.00-22.00 - Curling feminin - primul tur: Suedia - Danemarca, Rusia - Coreea de Sud, Elveţia - Canada, Japonia - SUA

19.00-23.30 - Patinaj artistic - Masculin - Programul scurt

20.15-21.30 - Sanie - Ştafetă - Finala

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin- Tur preliminar: Canada - Norvegia

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Tur preliminar: Suedia - Rusia

Vineri, 14 februarie - vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling masculin - primul tur - Suedia - China, SUA - Germania, Canada - Norvegia

11.00-12.30 - Schi alpin - Supercombinata masculin: coborâre

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Cehia - Letonia

14.00-15.55 - Schi fond - 15 km clasic masculin - Finala

14.00-17.00 - Curling feminin - primul tur: Coreea de Sud - China, Marea Britanie - Japonia, SUA - Danemarca, Rusia - Elveţia

15.30-16.40 - Schi alpin - Supercombinata masculin: slalom - Finala

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Suedia - Elveţia

16.30-21.40 - Skeleton - Manşele 1 şi 2 masculin - Manşele 3 şi 4 femin - Finala

17.45-19.00 - Freestyle - Sărituri feminin - Calificări

18.00-20.20 - Biatlon - 15 km individual feminin - Finala

19.00-23.25 - Patinaj artistic - masculin - programul liber - Finala

19.00-22.00 - Curling masculin - primul tur - Marea Britanie - Danemarca, Rusia - SUA, China - Norvegia, Elveţia - Germania

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Canada - Austria

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Norvegia - Finlanda

21.30-22.35 - Freestyle - Sărituri feminin - Finala

21.30-22.35 - Sărituri cu schiurile - Marea trambulină individual masculin - calificări

Sâmbătă, 15 februarie - vor fi decernate şapte titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling feminin - primul tur - Canada - Japonia, China - Suedia, Marea Britanie - Coreea de Sud

11.00-13.10 - Schi alpin - Super-G feminin - Finala

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Slovacia - Slovenia

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Sferturi de finală

14.00-16.55 - Short-track - 1500 m feminin Finala, 1000 m masculin Finala

14.00-15.30 - Schi fond - Ştafeta 4x5 km feminin - Finala

14.00-17.00 - Curling masculin - primul tur: Suedia - Germania, Danemarca - Elveţia, Canada - Marea Britanie, Rusia - China

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: SUA - Rusia

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă feminin - Sferturi de finală

17.30-19.25 - Patinaj viteză - 1000 metri masculin - Finala

18.45-21.05 - Skeleton masculin - Manşele 3 şi 4 - Finala

19.00-22.00 - Curling feminin - primul tur - SUA-Suedia, Canada- Rusia, Marea Britanie - Elveţia, Danemarca - China

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Elveţia - Cehia

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Suedia - Letonia

21.30-23.15 - Sărituri cu schiurile - Marea Trambulină individual masculin - Finala

Duminică, 6 februarie - vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling masculin - primul tur - SUA- Canada, Marea Britanie - Norvegia, Suedia - Rusia

11.00-13.10 - Schi alpin - Super-G masculin - Finala

11.00-12.10 - Snowboard - Snowboardcross feminin - Calificări

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Austria - Norvegia

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Meci de clasament 5-8

13.15-14.05 - Snowboard - Snowboardcross feminin - Finala

14.00-16.30 - Schi fond - Ştafeta 4x10 km masculin - Finala

14.00-17.00 - Curling feminin - primul tur: Danemarca - Coreea de Sud, Japonia - Elveţia, Suedia - Rusia, SUA - Canada

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Rusia - Slovacia

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Slovenia - SUA

18.00-19.50 - Patinaj viteză - 1500 metri feminin - Finala

19.00-20.20 - Biatlon - Mass-start 15 km masculin - Finala

19.00-22.45 - Patinaj artistic - Dans - Programul scurt

19.00-22.00 - Curling masculin - primul tur - Norvegia - Elveţia, China - Canada, Germania - Danemarca, SUA - Suedia

20.15-22.55 - Bob dublu masculin - Manşele 1 şi 2

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Tur preliminar: Finlanda - Canada

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Meci de clasament 5-8

Luni, 17 februarie - vor fi decernate şase titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling feminin - primul tur - Rusia - Marea Britanie, Coreea de Sud - SUA, Japonia - China

11.00-12.30 - Snowboard - Snowboardcross masculin - Calificări

13.30-14.30 - Snowboard - Snowboardcross masculin - Finala

14.00-17.00 - Curling masculin - primul tur: China - Marea Britanie, Germania - Rusia, Elveţia - SUA, Norvegia - Danemarca

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă feminin - Seminale

17.45-19.00 - Freestyle - Sărituri masculin - Calificări

18.30-21.00 - Bob dublu masculin - Manşele 3 şi 4 - Finala

19.00-20.20 - Biatlon - Mass-start feminin 12,5 km - Finala

19.00-22.35 - Patinaj artistic - Dans - Programul liber - Finala

19.00-22.00 - Curling feminin - primul tur - China - Elveţia, Danemarca - Marea Britanie, Canada - Coreea de Sud, Suedia - Japonia

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Semfinala

21.15-23.10 - Sărituri cu schiurile - Marea Trambulină pe echipe masculin - Finala

21.30-22.35 - Freestyle - Sărituri masculin - Finala

Marţi, 18 februarie - vor fi decernate cinci titluri olimpice

9.00-12.00 - Curling masculin + feminin - Eventuale baraje

11.00-13.00 - Schi alpin - Slalom uriaş feminin- prima manşă

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Baraj pentru sferturile de finală

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Meci de clasament 7-8

13.30-14.20 - Combinata nordică - Marea Trambulină individual: Sărituri

13.30-15.30 - Short-track - 1000 metri feminin calificări, 500 metri masculin, calificări, Ştafeta 3.000 metri feminin, Finala

14.00-17.00 - Curling masculin + feminin - Eventuale baraje

14.30-16.10 - Schi alpin - Slalom uriaş feminin - manşa secundă - Finala

16.00-16.45 - Combinata nordică - Marea Trambulină individual (10 km) - Finala

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Baraj pentru sferturile de finală

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă feminin - Meci de clasament 5-6

17.00-20.00 - Patinaj viteză - 10.000 metri masculin - Finala

17.45-19.25 - Freestyle - Half-pipe masculin - Calificări

19.00-22.00 - Curling masculin + feminin - Eventuale baraje

19.15-21.10 - Bob dublu feminin - Manşele 1 şi 2

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Baraj pentru sferturile de finală

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Baraj pentru sferturile de finală

21.30-22.30 - Freestyle - Half-pipe masculin - Finala

Miercuri, 19 februarie - vor fi decernate opt titluri olimpice

9.15-11.00 - Snowboard - Slalom uriaş paralel masculin + feminin - Calificări

11.00-13.00 - Schi alpin - Slalom uriaş - Prima manşă

12.00-14.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Sferturi de finală

13.00-15.05 - Snowboard - Slalom uriaş paralel - Finala masculin+ Finala feminin

13.15-15.00 - Schi fond - Sprint pe echipe clasic masculin + feminin - Calificări

14.00-17.00 - Curling feminin - Semifinale

14.30-16.10 - Schi alpin - Slalom uriaş masculin - manşa secundă - Finala

15.45-17.00 - Schi fond - Sprint pe echipe clasic masculin + feminin - Finala

16.30-19.00 - Hochei pe gheaţă masculin - Sferturi de finală

17.30-19.20 - Patinaj viteză - 5000 metri feminin - Finala

18.30-20.30 - Biatlon - Ştafeta mixtă - Finala

19.00-23.30 - Patinaj artistic - feminin - Programul scurt

19.00-22.00 - Curling masculin - Semifinale

20.15-22.20 - Bob dublu masculin - Manşele 3 şi 4 - Finala

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Sferturi de finală

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Sferturi de finală

Joi, 20 februarie - vor fi decernate şase titluri olimpice

11.45-12.25 - Freestyle - Skicross masculin - Calificări

12.00-12.50 - Combinata nordică - Marea Trambulină pe echipe: Sărituri

12.30-15.30 - Curling feminin - Meci pentru locul 3

13.30-15.00 - Freestyle - Skicross masculin - Finala

15.00-16.15 - Combinata nordică - Marea Trambulină pe echipe: 4x5 km - Finalaâ

16.00-18.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Meci pentru locul 3

17.30-20.30 - Curling feminin - Finala

18.30-19.45 - Freestyle - Half-pipe feminin - Calificări

19.00-23.10 - Patinaj artistic - Feminin - Programul liber - Finala

21.00-23.30 - Hochei pe gheaţă feminin - Finala

21.30-22.25 - Freestyle - Half-pipe feminin - Finala

Vineri, 21 februarie - vor fi decernate şapte titluri olimpice

11.45-12.25 - Freestyle - Skicross feminin - Calificări

12.30-15.30 - Curling masculin - Meciul pentru locul 3

13.30-15.00 - Freestyle - Skicross feminin - Finala

16.00-18.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Semifinale

16.45-18.00 - Schi alpin - Slalom feminin - prima manşă

17.30-20.30 - Curling masculin - Finala

17.30-19.25 - Patinaj viteză - Urmărire pe echipe masculin + feminin - Calificări

18.30-20.30 - Biatlon - Ştafeta de 4x6 km feminin- Finala

20.15-21.25 - Schi alpin - Slalom feminin - manşa secundă - Finala

20.30-23.15 - Short-track - 500 metri masculin Finala, Ştafeta 5000 metri masculin Finala, 1000 metri feminin Finala 

21.00-22.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Semifinale

Sâmbătă, 22 februarie - vor fi decernate şapte titluri olimpice

9.15-11.00 - Snowboard - Slalom paralel masculin + feminin - Calificări

13.15-15.20 - Snowboard - Slalom paralele masculin + feminin - Finala

13.30-15.25 - Schi fond - Mass-start 30 km feminin - Finala

16.45-18.15 - Schi alpin - Slalom masculin - prima manşă

17.30-20.05 - Patinaj viteză - Urmărire pe echipe masculin + feminin - Finala

18.30-20.40 - Biatlon - Ştafeta 4x7,5 km masculin - Finala

19.00-21.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Meci pentru locul 3

20.15-21.50 - Schi alpin - Slalom masculin - manşa secundă - Finala

20.30-23.05 - Bob patru persoane masculin - Manşele 1 şi 2

Duminică, 23 februarie - vor fi decernate trei titluri olimpice

11.00-13.55 - Schi fond - 50 km masculin - Finala

13.30-16.05 - Bob patru persoane masculin - Manşele 3 şi 4 - Finala

16.00-18.30 - Hochei pe gheaţă masculin - Finala

20.00-22.30 - Ceremonia de închidere a Jocurilor Olimpice.

Etichete: jocuri olimpice , iarna , program , soci , februarie , 2014 , jo

Pe aceeași temă
Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Modific setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. digi24.ro Vezi politica de confidenţialitate
prv_level, civicCookieControl, m2digi24ro, stickyCookie
Google Analytics google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_<property-id>, __utma, __utm, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv
CXENSE cxense.com Vezi politica de confidenţialitate
cX_S, cX_P, gcks, gckp, _cX_segmentInfo, cX_T
Google IDE google.com Vezi politica de confidenţialitate
IDE
Vă rugăm să alegeţi care dintre fişierele cookie de mai jos nu doriţi să fie utilizate în ce vă priveşte.
Aceste module cookie ne permit să analizăm modul de folosire a paginii web, putând astfel să ne adaptăm necesității userului prin îmbunătățirea permanentă a website-ului nostru.
- Analiza traficului pe site: câţi vizitatori, din ce arie geografică, de pe ce terminal, cu ce browser, etc, ne vizitează - A/B testing pentru optimizarea layoutului site-ului - Analiza perioadei de timp petrecute de fiecare vizitator pe paginile noastre web - Solicitarea de feedback despre anumite părţi ale site-ului
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
CrazyEgg crazyegg.com Vezi politica de confidenţialitate
ce2ab, ce_login, ceac, sid, _ceir, is_returning, _CEFT, ceg.s, ceg.u, __ar_v4, __distillery, __zlcmid, __zprivacy, _ga, _gat, ki_r, ki_s, ki_t, ki_u, km_ai, km_lv, km_ni, km_uq, km_vs, kvcd, optimizelyBuckets, optimizelyEndUserId, optimizelyPendingLogEvents, optimizelySegments
CXENSE cxense.com Vezi politica de confidenţialitate
cx_profile_timeout, cx_profile_data
Aceste module cookie vă permit să vă conectaţi la reţelele de socializare preferate și să interacţionaţi cu alţi utilizatori.
- Interacţiuni social media (like & share) - Posibilitatea de a te loga în cont folosind o platformă terţă (Facebook, Google, etc) - Rularea conţinutului din platforme terţe (youtube, soundcloud, etc)
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
Facebook facebook.com Vezi politica de confidenţialitate
a11y, act, csm, P, presence, s, x-referer, xs, dpr, datr, fr, c_user
Youtube youtube.com Vezi politica de confidenţialitate
GED_PLAYLIST_ACTIVITY,APISID, GEUP, HSID, LOGIN_INFO, NID, PREF, SAPISID, SID, SSID, SIDCC, T9S2P.resume, VISITOR_INFO1_LIVE, YSC, dkv, s_gl, wide
Twitter twitter.com Vezi politica de confidenţialitate
_twitter_sess, auth_token, lang, twid, eu_cn, personalization_id, syndication_guest_id, tfw_exp
Aceste module cookie sunt folosite de noi și alte entităţi pentru a vă oferi publicitate relevantă intereselor dumneavoastră, atât în cadrul site-ului nostru, cât și în afara acestuia.
- Oferirea de publicitate în site adaptată concluziilor pe care le tragem despre tine în funcţie de istoricul navigării tale în site și, în unele cazuri, în funcţie de profilul pe care îl creăm despre tine. Facem acest lucru pentru a menţine site-ul profitabil, în așa fel încât să nu percepem o taxă de accesare a site-ului de la cei care îl vizitează. - Chiar dacă astfel de module cookie nu sunt utilizate, te rugăm să reţii că ţi se vor afişa reclame pe site-ul nostru, dar acestea nu vor fi adaptate intereselor tale. Aceste reclame pot să fie adaptate în funcţie de conţinutul paginii.
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
Google DFP google.com Vezi politica de confidenţialitate
__gads, id, NID, SID, ANID, IDE, DSID, FLC, AID, TAID, exchange_uid, uid, _ssum, test_cookie, 1P_JAR, APISID, evid_0046, evid_0046-synced
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale