Un copac a căzut peste 4 mașini parcate, în centrul Bucureștiului. Foto: Digi24
Traficul rutier este oprit, miercuri, pe o stradă din Sectorul 1 din Bucureşti, după ce un copac a căzut peste patru mașini parcate. Totodată, a fost avariată o conductă de gaze. Pompierii intervin pentru a elibera şoseaua.