Accident în Capitală: o mașină s-a răsturnat după ce s-a ciocnit cu o autospecială de poliție

Doi oameni au ajuns la spital noaptea trecută după un accident petrecut în intersecția bulevardelor Tineretului și Gheorghe Șincai din Sectorul 4 al Capitalei. O mașină a plecat de la semafor pe culoarea verde fără să acorde însă prioritate unei autospeciale de poliție. Cele două vehicule s-au ciocnit, iar una dintre mașini s-a răsturnat.

Recomandări video
Cele mai vizionate