Caz cutremurător în Italia. O fetiță de un an a murit după ce tatăl ei a uitat-o în mașină
O fetiță de numai un an a murit în Italia, după ce a fost uitată în mașină de tatăl ei. Medicii legiști au stabilit că bebelușul și-a pierdut viața din cauza temperaturii extreme din mașina care era supraîncălzită.
Recomandări video
Chirițoiu, despre băncile amendate pentru manipularea ROBOR: Au făcut prea mult schimb de informații
Publicat la 07.06.2026 19:28 Cele mai vizionate
Chirițoiu, despre băncile amendate pentru manipularea ROBOR: Au făcut prea mult schimb de informații
Publicat la 07.06.2026 19:28