George Simion îndeamnă la proteste, dar anunță că el nu participă: „Suntem foarte monitorizați”
George Simion îndeamnă oamenii să iasă în stradă după alegerile prezidențiale câștigate de Nicușor Dan. Acesta a precizat însă, pe Facebook, că el nu va participa la nicio manifestație pentru că va fi arestat dacă o va face.
Recomandări video
Cele mai vizionate