Operațiunea Jupiter. Percheziții la Spitalul Municipal din Timișoara. Ce caută anchetatorii

Percheziții au loc, marți, la Spitalul Municipal din Timișoara, după ce mai mulți medici au sesizat autoritățile din cauză că le-ar fost desfăcute contractele de muncă, în mod ilegal, de către conducerea unității medicale. Acțiunea face parte din operațiunea Jupiter.

Recomandări video
Cele mai vizionate