Prima reținere după mitingul pro-Georgescu

Bărbatul care a vandalizat mașina unei echipe de jurnaliști la protestul susținătorilor lui Călin Georgescu a fost reținut pentru 24 de ore. El va fi adus astăzi în fața judecătorilor de drepturi și libertăți.

Recomandări video
Cele mai vizionate