Un interlop din Oradea a fost arestat preventiv pentru că și-a hărțuit soția cu aproape 1.700 de mesaje și telefoane în doar o lună
Un bărbat din Oradea, cunoscut interlop, a ajuns după gratii pentru că și-ar fi agasat soția cu aproape 1.700 de mesaje și telefoane. Bărbatul a încălcat astfel un ordin de restricție pe care îl avea. El este, de altfel, o cunoștință mai veche a polițiștilor, cu mai multe tâlhării, distrugeri sau infracțiuni rutiere în cazier.
Recomandări video
Chirițoiu, despre băncile amendate pentru manipularea ROBOR: Au făcut prea mult schimb de informații
Publicat la 07.06.2026 19:28 Cele mai vizionate
Chirițoiu, despre băncile amendate pentru manipularea ROBOR: Au făcut prea mult schimb de informații
Publicat la 07.06.2026 19:28