Primarii amenință la Guvern din cauza banilor: Va fi tărăboi
Primarii amenință Guvernul din cauza banilor. Într-o discuție obținută de Digi24, reprezentanții primarilor cer 315 milioane de lei pentru administrațiile locale.
Recomandări video
Cele mai vizionate