64 de lumânări au fost aprinse în faţa DNA Data publicării: 22.04.2016 20:05 Reprezentanţii Asociaţiei Colectiv GTG 3010 au depus 64 de lumânări în faţa sediului DNA. Cele 64 de lumânări, reprezentand numărul morţilor din Clubul Colectiv, au fost depuse la intrarea în sediul Direcţiei Naţionale Anticorupţie.Alături au fost aşezate mesajele "Nu vă grăbim, doar vă amintim" şi "Niciun vinovat de la Colectiv nu va scăpa nepedepsit". Etichete: dna lumanari colectiv asociatia colectiv Urmărește știrile Digi24.ro și pe Google News Top Citite 1 Ungaria se afundă tot mai mult în orbita dictaturii chineze. Orban a luat din China, în... 2 De ce Donald Trump s-ar putea să regrete deja că l-a ales pe J.D. Vance ca... 3 Războiul din Ucraina „a deschis Cutia Pandorei”, avertizează un expert în arme nucleare... 4 „Știu că vom câștiga și știu și cum”. Șeful armatei ucrainene spune că trupele sale vor... 5 Geoană îi răspunde lui Ciolacu: Nu e treaba lui ce fac la NATO, să spună el ce face ca...