Simona Halep s-a calificat în sferturi la Guangzhou Data publicării: 23.09.2015 17:02 Adaugă Digi24 ca sursă preferată în Google Aplicaţia Digi Sport poate fi descărcată acum din Google Play şi App Store Simona Halep a învins-o pe unguroaica Timea Babos, în două seturi (6-4, 6-0), și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului din China, dotat cu premii totale de 226.750 dolari.Tot astăzi, Monica Niculescu, a șasea favorită, s-a calificat în sferturile de finală, după ce a învins-o pe suedeza Rebecca Peterson, cu 6-3, 6-2. Românca este deținătoarea titlului la Guangzhou.Turneul de la Guangzhou este transmis de Digi Sport 2, începând cu faza sferturilor de finală, care sunt programate joi. Etichete: sferturi de finala simona halep monica niculescu guangzhou Urmărește știrile Digi24.ro și pe Google News Top Citite 1 Conflictul intern de care Putin se teme cel mai mult: De ce a ajuns regimul de la Kremlin... 2 Un polițist local i-a dat cu spray lacrimogen și l-a lovit cu picioarele pe șoferul... 3 Reacție în lanț a băncilor după amenzile din dosarul ROBOR. Ce spun BT, BCR, BRD... 4 Panică la Kremlin. Serviciile secrete au oprit camerele de supraveghere din jurul lui... 5 Măsurile anunțate de Moscova, după ce premierul proeuropean al Armeniei a câștigat...