Live

Anchetă în Bucureşti, după ce o femeie şi-a găsit sora decedată în locuinţă. Cercetările, preluate de Serviciul Omoruri

Data actualizării: Data publicării:
Foto: Poliția Română

O anchetă a fost demarată Capitală, după ce o femeie a sesizat Poliţia că a găsit-o pe sora sa decedată într-o locuinţă din Sectorul 4.

„La data de 6 aprilie 2025, Poliţia Capitalei - Secţia 25, a fost sesizată direct, de către o femeie, cu privire la faptul că ar fi găsit-o pe sora ei, în vârstă de 74 de ani, decedată în locuinţa unde domicilia, în Sectorul 4”, anunţă, duminică după-amiază, Poliţia Capitalei, potrivit News.ro.

La faţa locului s-au deplasat poliţişti din cadrul Secţiei 14, împreună cu un echipaj de prim-ajutor, care, din nefericire, a constatat decesul femeii.

Cercetările vor fi preluate de către Serviciul Omoruri, în vederea stabilirii împrejurărilor în care a avut loc evenimentul.

Editor : Liviu Cojan

Descarcă aplicația Digi24 și află cele mai importante știri ale zilei

Urmărește știrile Digi24.ro și pe Google News

Top citite

Recomandările redacției

Ultimele știri

Citește mai multe

Te-ar putea interesa și

Primarul Capitalei a semnat contractele pentru PUZ-urile drumurilor radiale 9 și 10, care vor lega sudul Bucureștiului de autostrada A0

Când încep lucrările la Drumurile Radiale 9 și 10, care vor lega Capitala de A0, Vidra și Măgurele: contractele penru PUZ, semnate

Copil de 2 ani, operat de urgență după ce a fost sfâșiat de un câine de luptă în Sectorul 3 al Capitalei

Topul celor mai atractive orașe pentru locuit din România. Care este cel mai dorit: „Mulți s-au mutat din București aici”

Partenerii noștri